FAQ

Najczęściej zadawane pytania:

Skąd pewność, że ta książka również mnie dotyczy?

Jeżeli źródłem twoich przychodów są wpłaty od klientów (obojętnie, czy osób fizycznych, czy klientów biznesowych), to tak – ta książka jest w pełnym zakresie dla ciebie. Oprócz setek sugestii, przykładów i gotowych rozwiązań są w niej również ćwiczenia, które pozwolą ci w prosty sposób dopasować przebieg rozmów do specyfiki swoich klientów. 

Czy książkę można kupić w księgarni?

Zależy nam, żeby czytelnik miał pełen zakres dostępnej formy książki, czyli okładkę miękką, twardą oraz trzy rodzaje ebooka (EPUB, MOBI,  PDF). Takie rozwiązanie nie jest dostępne w księgarniach, dlatego książka jest dystrybuowana przez firmę IMKER Sp. z o.o., a można ją zamówić za pośrednictwem niniejszej strony (https://www.krzysztoffiech.pl). Koszyk z produktami znajduje się na dole strony głównej.

Czy przewidujecie promocje?

Jednostkowych promocji nie stosujemy i nie przewidujemy. Stosowane są opusty wynikające z liczby zamówionych egzemplarzy. Rzeczywista wartość przedstawionych w książce sugestii i rozwiązań, to kwotowa wartość podwojonych zysków. Zwrot z inwestycji (ROI) jest ogromny i warto kierować się takim punktem odniesienia.

Mieszkam w Anglii. Czy wysyłacie książki za granicę?

Owszem, możemy wysłać, jednak płatności przyjmujemy tylko z terytorium Polski. Wynika to z różnych przepisów podatkowych w różnych krajach. Sugeruję, żeby płatności dokonał ktoś w kraju, a książkę wyślemy na wskazany adres za granicą. Wymagany jest jednak w takim przypadku kontakt mailowy ( bok@krzysztoffiech.pl ) i podanie docelowego adresu przesyłki. Zostanie wtedy wyliczony nowy koszt dostawy.

O co chodzi z prawem do zwrotu ebooka (treści cyfrowych)?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, prawo do zwrotu ebooka, do 14 dni od zakupu, obowiązuje po jego opłaceniu, jednak przed pobraniem. Pobranie treści cyfrowej (ebooka) jest równoznaczne z rezygnacją klienta z prawa do zwrotu. Wynika to z obowiązujących przepisów, które są przedstawione w Regulaminie sprzedaży treści cyfrowych (zamieszczony w stopce).

Go to top