Autor – stara wersja

Krzysztof Fiech – konsultant, trener i mentor sprzedaży. Precyzuje i optymalizuje zachowania sprzedażowe sprzedawców, handlowców, przedstawicieli handlowych i kadry menadżerskiej. Skupia się na zwiększaniu wyników w newralgicznych dla działania i rozwoju firm obszarach: wartości sprzedaży, wielkości sprzedaży i portfelu rentownych klientów.

Praktyk. Doświadczony handlowiec, menedżer i przedsiębiorca. To efekt kilkudziesięciu lat pracy na wszystkich poziomach stanowisk sprzedażowych i menedżerskich:

  • osobiście sprzedawał dla kilkunastu branż, a jako mentor sprzedaży konsultował sprzedaż w kilkudziesięciu branżach,
  • był jednym z dwóch najefektywniejszych w korporacji zatrudniającej 4000 handlowców i przedstawicieli handlowych,
  • jako senior menedżer i dyrektor sprzedaży przez szereg lat zarządzał zespołem finalnie ponad 650 handlowców i menedżerów,
  • założyciel firmy doradczo-szkoleniowej Toptrade, w ramach której doradza i szkoli od ponad 20 lat,
  • przeprowadził osobiście ponad 2000 dni szkoleń i warsztatów zamkniętych dla ponad 700 firm (B2B i B2C) z kilkudziesięciu branż oraz kilka tysięcy godzin doradztwa i mentoringu sprzedażowego,
  • kilkunastoletnia współpraca z wieloma firmami potwierdza wysoką efektywność proponowanych rozwiązań.

Autor ogólnopolskich, ponadbranżowych badań porównujących teoretyczną wiedzę handlowców i menedżerów z ich rzeczywistymi zachowaniami sprzedażowymi. Sprecyzował, które z zachowań drastycznie obniżają zyskowność firm. Wnioski opublikowano w wydawanym przez Szkołę Główną Handlową czasopiśmie naukowym „e-mentor” (4/2019). Jest autorem metody Kluczowej Kompetencji Sprzedażowej, będącej podstawą strategii istotnie zwiększającej rentowność firm.

Ma akademickie wykształcenie handlowe, psychologiczne i biznesowe. Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Katowicach (Wydział Handlu), Akademii Leona Koźmińskiego (Psychologia biznesu dla menedżerów) oraz Polskiej Akademii Nauk (doktoranckie studia z ekonomii i studia biznesowe Executive DBA). Nominowany do Godła Orzeł Sukcesu Akademii Leona Koźmińskiego. Ma rekomendacje trenerskie Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Go to top